Wynajem apartamentów

Apartament Kołobrzeg
Apartament B 209 składa się z dwóch sypialni, łazienki i w pełni wyposażonego aneksu kuchennego. Do dyspozycji wczasowiczów jest piękny taras z leżakami. W budynku zainstalowane są windy, a na najmłodszych czeka bezpieczny plac zabaw oraz pokój zabaw. Istnieje również możliwość skorzystania z szerokiego harmonogramu zajęć organizowanych przez animatorów.

Osiedle Olympic Park znajduję się w najpiękniejszej części Kołobrzegu – we wschodniej dzielnicy uzdrowiskowej; w otoczeniu malowniczego parku objętego programem Natura 2000. Osiedle od plaży i morza dzieli 50 metrów. W pobliżu znajduje się pięciogwiazdkowy hotel i sanatoria co umożliwia korzystanie z zabiegów sanatoryjnych , basenów oraz całodniowego wyżywienia.

Atrakcyjna lokalizacja Olympic Park sprzyja aktywności. Całość otaczają tartanowe ścieżki (idealne do joggingu). Relaks na rowerze zapewni 15 kilometrowa ścieżka rowerowa biegnąca wzdłuż morza. Można praktykować również jogę, ćwiczyć pilates, wziąć udział w zajęciach Nordic Walking. Teren osiedla jest ogrodzony, a nad bezpieczeństwem mieszkańców przez 24 godziny na dobę czuwa ochrona. Osiedle Olympic Park wtopione jest w zieleń, otoczone sosnami i brzozami, zawsze zgodnie z naturą.
Świetna okolica, bliskość plaży, dużo atrakcji. Naprawdę dobrze spędzony czas z rodziną w bardzo dobrych warunkach i miłej atmosferze. Polecam apartament i do zobaczenia za rok!

Robert Koszyński z rodziną

Okolica


Galeria zdjęć apartamentu