Inwestycja - Rembeka (etap 10)


Osiedle Rembeka (Etap 10)
Inwestycja "Osiedle Rembeka" to kameralne przedsięwzięcie deweloperskie, domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Obecnie w ramach X etapu inwestycji inwestycji dostępnych jest 7 lokali o powierzchniach od 87,64 m2 do 117,93 m2.

Przykładowo w budynku z garażem, na parterze lokalu mieści się salon z aneksem kuchennym (27,57 m2), łazienka (3,41 m2) oraz korytarz (3,55 m2)z przedsionkiem (3,46 m2) i schowek (1,02 m2) na klatce schodowej.

Piętro to trzy wygodne sypialnie( 15,34 m2, 15,10 m2 i 10,43 m2), łazienka (6,25 m2), korytarzem 3,16 m2) oraz loggią (7,84 m2). Ponadto, na poddaszu mieści się przestronny strych o powierzchni około 40 m2, z 3 oknami dachowymi do zaadoptowania wg własnych potrzeb.


Stan deweloperski obejmuje: elewację zewnętrzną i wewnętrzną, ocieplenie, rozprowadzoną instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną i gazową, kompletną instalację grzewczą z piecem gazowym i kaloryferami oraz ogrzewaniem podłogowym w łazience, okna i drzwi zewnętrzne.
Budynki wykonane z materiałów wysokiej jakości, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja – miejskie, doprowadzone do budynku. Inwestycja posiada doskonały dojazd do Warszawy. Do stacji kolejki WKD ok. 2 km. W pobliżu osiedla zlokalizowane są: sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, kawiarnie i restauracje. Planowana realizacja II kwartał 2023 roku.


Budynki wykonane z materiałów wysokiej jakości, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja – miejskie, doprowadzone do budynku. Inwestycja posiada doskonały dojazd do Warszawy. Do stacji kolejki WKD ok. 2 km. W pobliżu osiedla zlokalizowane są: sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, kawiarnie i restauracje. Planowana realizacja III kwartał 2023 roku.

Osiedle Rembeka położone jest w spokojnej i zielonej dzielnicy Grodziska. Zakup jest skierowany do osób, które cenią sobie bliskość natury, a jednocześnie pragną korzystać z udogodnień jakie daje komfort mieszkania w mieście. Inwestycja doskonale skomunikowana z Warszawą (kolejka WKD, PKP, Autostrada A2, Trasa Katowicka). W pobliżu zlokalizowane są: przedszkola, szkoła podstawowa nr.6, basen Wodnik, przychodnia lekarska i szpital, stacja kolejki WKD Piaskowa, targowisko miejskie, sklepy – jednym słowem, wszystko co potrzebne do wygodnego życia.Jako świeżo upieczony Grodziszczanin mogę polecić dewelopera BMR – wcześniej mieszkałem w Warszawie i dojazdy były dla mnie nieco kłopotliwe, dlatego tym bardziej ceniłem zaradność, profesjonalizm i przede wszystkim uczciwość w postępowaniu firmy. Polecam wszystkim z czystym sumieniem!

Paweł Wielgusz

Fakty o inwestycji

  • Rodzaj/typ siedliska: Segmenty i domy

  • Powierzchnia: od 87,64 m2 do 117,93 m2

  • Status inwestycji: W trakcie realizacji

  • Osoba odpowiedzialna za sprzedaż: Adrian Biernacki
    numer telefonu: 600 500 236
Rzuty architektoniczne