Bliźniaki "Reymonta"

Bliźniaki Reymonta
„Bliźniaki Reymonta” to inwestycja nowoczesna, skierowana do osób, które pragną niezależności i jednocześnie cenią sobie kameralność, bliskość natury i komfort mieszkania.

Dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane są w spokojnej, mieszkalnej dzielnicy Grodziska Maz., przy ulicy Reymonta 44 i 46. W obydwu budynkach znajdują się po dwa mieszkania, każde o dwóch kondygnacjach z poddaszem nieużytkowym. Wokół znajduje się teren zielony oraz niskie budownictwo jednorodzinne i szeregowe, dlatego też to pełne uroku miejsce przypadnie do gustu osobom ceniącym życie w otoczeniu przyrody.


W ofercie inwestycja „Bliźniaki Reymonta” nawet najwybredniejszy Klient znajdzie dla siebie wymarzone lokum. Na każdy lokal przypadają dwa miejsca postojowe. Elegancka przestrzeń wspólna składa się z zadbanego terenu zielonego oraz podjazdów i chodników wykonanych z kostki brukowej. Teren inwestycji jest zamknięty, brama wjazdowa zlokalizowana jest od strony ulicy dojazdowej do posesji, odchodzącej od ul. Reymonta.

Na parterach budynków zaprojektowano wejście z przedsionkiem, hallem, toaletą i klatką schodową prowadzącą na piętro. W dwóch lokalach zaprojektowano garaże skomunikowane z częścią mieszkalną poprzez przedsionek. W lokalach znajdują się pokoje dzienne z jadalnią i spiżarnią. Kuchnia jest wydzielonym pomieszczeniem, natomiast w pozostałych dwóch stanowi aneks pokoju dziennego. Na piętrze w każdym lokalu znajdują się po 3 sypialnie oraz łazienka. Do każdego lokalu przynależy taras. Na poddasza o pow. ok 30 m2, które pełnią funkcję strychu bezpośrednio z każdego lokalu prowadzą betonowe schody.


W pobliżu

Inwestycja jest również doskonale skomunikowana z oddaloną o 30 kilometrów Warszawą
(WKD – 600 m, PKP- 2 km, blisko lokalnej komunikacji miejskiej). W okolicy znajdują się dwa supermarkety, autoserwis i myjnia samochodowa. Na rogu ulic Reymonta i Na Laski znajduje się przychodnia i szpital dla zwierząt. Przy wyborze lokalizacji wzięto pod uwagę potrzeby przyszłych mieszkańców, tak aby jednocześnie zagwarantować im spokój i bezpieczeństwo, jak i szybki i łatwy dostęp do węzłów komunikacyjnych A2.


Rzuty architektoniczne