Biuro nieruchomości
Biuro nieruchomości

Świadczymy usługi w pośrednictwie kupna – sprzedaży i wynajmu nieruchomości. W naszej ofercie biura znajdziecie Państwo mieszkania, domy, działki oraz nieruchomości komercyjne z Grodziska Mazowieckiego i okolic.

O nas

Agencja – BMR Baćko Nieruchomości – jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm na rynku Grodziska Mazowieckiego. Działamy zarówno na terenie miasta, jak i całego powiatu i miejscowości ościennych: Milanówek, Podkowa Leśna, Baranów, Jaktorów, Żabia Wola.

Gwarancja Jakości

Ze względu na zdobyte doświadczenie i solidność na rynku nieruchomości, cieszymy się zaufaniem wśród naszych Klientów. Oferujemy Państwu pomoc przy wyborze nieruchomości oraz atrakcyjne warunki współpracy. Mamy jasno określone zasady każdej transakcji i nie pozostawiamy miejsca na wątpliwości, czym osiągnęliśmy zadowolenie naszych kontrahentów.


Dzięki BMR Nieruchomości udało mi znaleźć, sfinalizować z pełnym sukcesem i wyremontować nasz wymarzony dom w Milanówku. Jesteśmy bardzo wdzięczni i polecamy oczywiście usługi agencji.

Marek Piotrowski z żoną
Nasza Oferta

Zajmujemy się zarówno rynkiem wtórnym, pośrednicząc w transakcjach kupna, sprzedaży, wynajmu, jak i rynkiem pierwotnym – oferujemy bowiem jako firma deweloperska szeroką gamę segmentów, mieszkań i domów oraz współpracę z lokalnymi deweloperami. Pomagamy Państwu w sfinansowaniu waszych wymarzonych nieruchomości, a nasza wiedza to współpracy z najlepszymi doradcami w branży. W naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania, domy, lokale usługowe oraz działki. Dla naszych klientów opracowujemy certyfikaty energetyczne budynków.

Finansowanie

Oferujemy pomoc w wyborze banku i uzyskaniu finansowania w zakresie:

  • kredytów i pożyczek hipotecznych;
  • kredytów i pożyczek dla podmiotów gospodarczych;
  • kredytów dla firm z dofinansowaniem;
  • kredytów gotówkowych.

Pośredniczymy pomiędzy klientem a bankami. Dla każdego klienta dopasowujemy najlepszą ofertę do jego potrzeb. Doradca w tym zakresie  ma długoletnie  doświadczenie poparte praktyką w Banku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Panią Małgorzatą Baćko pod numerem tel. kom. 600 500 774.

Skuteczny Marketing

W celu dotarcia do Klientów, staramy się być coraz bardziej widoczni – nasze stoisko znajdą Państwo na Targach Mieszkaniowych, natomiast nasze oferty znajdują się w wyszukiwarkach nieruchomości, na przykład nowyadres.pl lub tabelaofert.pl. Współpracujemy także z innymi agencjami nieruchomości. Każda z zainteresowanych osób może uzyskać od nas subskrypcję z powiadomieniami o nowościach.