Inwestycja - Rembeka (etap 1)

Osiedle Rembeka (Etap I)
Inwestycja Rembeka to kameralne przedsięwzięcie deweloperskie. Obecnie w ramach I etapu inwestycji dostępne są 4 lokale o powierzchniach od 86,78 m2 do 89,58 m2.

Na parterze lokalu mieści się salon (22,00 m2), kuchnia (9,00 m2), łazienka (2,8 m2) oraz korytarz (3,0 m2)z przedsionkiem (3,1 m2) i schowek (0,8 m2) na klatce schodowej.

Piętro to trzy wygodne sypialnie (11,00 m2, 9,2 m2 i 9,4 m2), łazienka (6,2 m2), korytarzem 3,5 m2) oraz balkonem (4,2 m2). Ponadto, na poddaszu mieści się przestronny strych o powierzchni około 40 m2, z 3 oknami dachowymi do zaadoptowania wg własnych potrzeb.

Stan deweloperski obejmuje: elewację zewnętrzną i wewnętrzną, ocieplenie, rozprowadzoną instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną i gazową, kompletną instalację grzewczą z piecem gazowym i kaloryferami oraz ogrzewaniem podłogowym w łazience, okna i drzwi zewnętrzne.
Budynki wykonane z materiałów wysokiej jakości, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja – miejskie, doprowadzone do budynku. Inwestycja posiada doskonały dojazd do Warszawy. Do stacji kolejki WKD ok. 2 km. W pobliżu osiedla zlokalizowane są: sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, kawiarnie i restauracje. Planowana realizacja III kwartał 2018 roku (bez wszystkich mediów miejskich).

Osiedle Rembeka położone jest w spokojnej i zielonej dzielnicy Grodziska. Zakup jest skierowany do osób, które cenią sobie bliskość natury, a jednocześnie pragną korzystać z udogodnień jakie daje komfort mieszkania w mieście. Inwestycja doskonale skomunikowana z Warszawą (kolejka WKD, PKP, Autostrada A2, Trasa Katowicka). W pobliżu zlokalizowane są: przedszkola, szkoła podstawowa nr.6, basen Wodnik, przychodnia lekarska i szpital, stacja kolejki WKD Piaskowa, targowisko miejskie, sklepy – jednym słowem, wszystko co potrzebne do wygodnego życia.Rzuty architektoniczne

Jako świeżo upieczony Grodziszczanin mogę polecić dewelopera BMR – wcześniej mieszkałem w Warszawie i dojazdy były dla mnie nieco kłopotliwe, dlatego tym bardziej ceniłem zaradność, profesjonalizm i przede wszystkim uczciwość w postępowaniu firmy. Polecam wszystkim z czystym sumieniem!

Paweł Wielgusz

Fakty o inwestycji

  • Rodzaj/typ siedliska: Segmenty i domy

  • Powierzchnia: 78 m2 do 89 m2

  • Status inwestycji: W trakcie realizacji