O inwestorze


BMR Baćko Spółka Jawna to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, działająca na rynku lokalnym od 1997 roku. Kierujemy się wieloletnim doświadczeniem, gdzie na najważniejszym miejscu stawiamy najwyższe standardy budownictwa, wysoką jakość wykonania oraz bezpieczeństwo realizacji. Nasze budynki to dopracowane modele architektoniczne, funkcjonalność, ergonomia oraz w pełni profesjonalne wykonanie.

Nieustannie podnosimy jakość naszych usług poprzez stałą obserwację trendów rynkowych w zakresie standardów, rodzaju wykorzystywanych materiałów oraz technologii. Dzięki zaufaniu, którego udzielili nam nasi Klienci wierzymy, iż rozwój naszej firmy przebiega w najlepszy dla Państwa możliwy sposób.


12
Ilość zrealizowanych inwestycji


W ciągu ostatnich lat nasza firma oddała do użytku budynki wielorodzinne z lokalami użytkowymi, znajdujące się w najbardziej popularnych miejscach Grodziska Mazowieckiego. Warto wspomnieć o budynku Banku ING na Placu Wolności 21, który jest jednym najważniejszych punktów orientacyjnych w mieście, domu wielorodzinnym z lokalami usługowymi przy ulicy Obrońców Getta 26 czy też budynku mieszkalno-usługowym przy „deptaku” 11 listopada 36 w Grodzisku Mazowieckim.

Nasze inwestycje skupiają się wokół następujących dziedzin:
– Mieszkania
– Segmenty i bliźniaki (domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej)
– Lokale użytkowe

Dziękujemy za Państwa zaufanie zapraszając do współpracy.
Zarząd BMR Baćko

Osiedle Segmentów Nowa 21, Grodzisk Mazowiecki