Inne inwestycje

„ING Bank Śląski”
Udaną inwestycją BMR Baćko jest kamienica zlokalizowana w ścisłym centrum Grodziska Maz. Obiekt w pełni przeznaczony pod powierzchnie handlowe i biurowe. Prestiżowa lokalizacja budynku łącząca w sobie tradycyjne wzornictwo kamienicy i nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Na parterze od momentu oddania do użytku lokalu do dnia dzisiejszego siedzibę swoją ma ING BANK Śląski. Pozostałe powierzchnie to obiekt handlowy i biura. Wszystkie lokale posiadają oddzielne wejścia czyniąc je w pełni samodzielnymi.

11 listopada 36
Wbudowana w ciąg komunikacyjny inwestycja BMR Baćko to jeden z ciekawszych budynków w architekturze miasta Grodzisk Mazowiecki. Budynek z przestrzenią wewnętrzną wykonany w wysokim standardzie wykończenia.

Fakty o inwestycji

  • Rodzaj/typ siedliska: Mieszkania

  • Powierzchnia: 59-65 m2

  • Status inwestycji: Zakończona

W Kamienicy Centrum znajdują się 2 mieszkania na drugiej kondygnacji (41,6 i 67,6 m2) z balkonami, na parterze zlokalizowane są lokale usługowe, w podwórzu przestronne i bezpieczne miejsca postojowe oraz pomieszczenia na wózki i rowery. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców przewidziano ogrodzenie terenu.

Inwestor zastosował nowoczesne rozwiązania technologiczne, które umożliwiają minimalizację kosztów eksploatacyjnych oraz sprawną administrację dzięki np. zastosowaniu wysokiej sprawności urządzeń grzewczych i pomiarowych oraz wysokiej klasy materiałów izolacji cieplnej.


W pobliżu
Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do środków komunikacji podmiejskiej (bliskość stacji linii kolejowej PKP, rozbudowana infrastruktura miejska). Atutem naszej inwestycji jest szczególne miejsce ze względu na dogodne położenie przy głównym rynku, które stanowi centrum Brwinowa.